HOW TO USE FOLLOWERS99.COM PANEL ?

1

Regjistrohu

Ne fillim krijoni llogarine tuaj dhe logohuni

2

Shto fondet

Shto fondet ne llogarine tende duke perdorur metoden e deshiruar te pageses

3

Zgjidh sherbimet qe deshiron

Zgjidh sherbimet qe do e bejne biznesin tuaj te kete me popullaritet

4

Rezulate te shpejta

Ju do informoheni sapo porosia juaj te procesohet. Ato procesohen shume shpejt.

Marketingu i mediave sociale është përdorimi i platformave të mediave sociale si Instagram, Facebook, Twitter, Youtube dhe shumë të tjera për të promovuar veten ose kompaninë tuaj. Nëse jeni duke kërkuar një mënyrë për të rritur praninë tuaj në internet, atëherë zgjedhja juaj më e mirë është paneli F99 ku ne ofrojmë shërbime për t'ju ndihmuar të rrisni praninë tuaj në internet në të gjitha platformat e mediave sociale me çmimet më të lira.

Followers99.com eshte nje panel online ku njerezit vine per te rritur rrjetet e tyre sociale.

Paneli yne shet shume sherbime, si NDJEKES, PELQIME, SHIKIME, etj etj.

Sigurisht, duke porositur sherbimet tona ju nuk do keni asnje problem. Llogarite tuaja nuk rrezikojne te mbyllen. Ju per asnje moment nuk ndani paswordin e llogarive tuaja me ne. Ne nuk ja u kerkojme kerkojme ate.

Ju mund të vendosni se sa shpejt dëshironi të ndërtoni angazhimin në llogaritë tuaja të mediave sociale. Nëse dëshironi të keni, le të themi, 1000 pëlqime në postimin tuaj, mund t'i merrni të gjitha 1000 menjëherë ose ta bëni procesin më gradual - 100 pëlqime në ditë për 10 ditë, për shembull.

Funksioni i porosisë masive ekziston për t'u dhënë përdoruesve mundësinë për të bërë porosi të shumta me lidhje të ndryshme në të njëjtën kohë.

143278

Total orders

2140

Total tickets

3226

Total services